Restorant Belmondo

Restorant Belmondo

Bëhuni mysafiri ynë jo vetëm për ushqimin dhe pijet, por edhe për kënaqësitë dhe përvojat e reja që mund të ndajmë së bashku…

Përjetoni një simfoni ngjyrash dhe aromash përmes pjatave të bëra nga përbërës me cilësi të lartë të frymëzuar nga tradita e pasur e kuzhinës shqiptare, ku Shefat tanë përdorin pjatat e tyre inovative për të interpretuar ndryshe traditën.

Rrezet e diellit, detin ose pishinën e hotelit mund ta shijoni pjatat e përgatitura me përbërësit më të freskët, duke përfshirë makarona të gatuara nga vetë Shefat e kuzhinës dhe pije frutash e perimesh që ju shuajnë etjen e verës. Në mbrëmje ndërsa jeni duke kaluar një kohë plot me argëtim, ju mund të provoni specialitetet tona të mishit dhe peshkut të shoqëruara me një përzgjedhje të shkëlqyer të verërave.

Bëhuni mysafiri ynë jo vetëm për ushqimin dhe pijet, por edhe për kënaqësitë dhe përvojat e reja që mund të ndajmë së bashku…

  • Sallata
  • Supa
  • Rizoto
  • Mish
  • Peshk
  • Ëmbëlsira
  • Pije Freskuese / Alkolike

Location

2024-05-30
22.3°C

Location
Hotel As Durres
Rr. Kompleksit, Plepa-Golem, DurrësAlbania
Hotel Horizont
No.3, Rruga Porta e Detit 2008, DurrësAlbania
Hotel Sun
Rruga Agaveve, DurrësAlbania
Hotel Belmondo
Rruga Pavaresia 193, Durrës 2008Albania
Hotel AS Tirana
Rruga Reshit Petrela, TiranëAlbania