Restorant AS Durres

Restorant AS Durres

Menu që inspirojnë!

Restoranti AS Hotel ofron pjata unike të përgatitura me ingredientët më të freskët dhe të servirura me shumë dashuri nga stafi ynë mikpritës. Në ambientet e restorantit ju do të gjeni qetësinë dhe relaksin që ju mungon duke shijuar pjatat tona me pamjen e mrekullueshme nga deti.

Ndërthurja e kuzhinës mesdhetare me atë lokale dhe italiane realizohet me mjeshtëri nga Shefat tanë duke sjellë kështu një tjetër dimension të të shijuarit. Të gjitha pjatat tona ofrohen të freskëta dhe në mënyrën më kreative dhe të shijshme nga mjeshtrat tanë.

Shërbimi perfekt dhe me shumë profesionalizëm është ajo çfarë na diferencon!

Bëhuni mysafiri ynë jo vetëm për ushqimin dhe pijet, por edhe për kënaqësitë dhe përvojat e reja që mund të ndajmë së bashku…

  • Sallata
  • Supa
  • Rizoto
  • Mish
  • Peshk
  • Ëmbëlsira
  • Pije Freskuese / Alkolike

Location

2024-06-18
28°C

Location
Hotel As Durres
Rr. Kompleksit, Plepa-Golem, DurrësAlbania
Hotel Horizont
No.3, Rruga Porta e Detit 2008, DurrësAlbania
Hotel Sun
Rruga Agaveve, DurrësAlbania
Hotel Belmondo
Rruga Pavaresia 193, Durrës 2008Albania
Hotel AS Tirana
Rruga Reshit Petrela, TiranëAlbania