Hotel Sun Durres

Sun Hotel është një hotel i vendosur në bregun e detit në gjirin e Durrësit, 5 km larg nga qendra e qytetit. Ky hotel garanton kënaqësinë e mysafirëve me shërbimin e tij cilësor, mikpritjen e ngrohtë dhe një atmosferë tërheqëse. Sun Hotel është një zgjedhje perfekte për vizitorët që vijnë në Durrës për biznes ose për të kaluar kohën e tyre të lirë. Një nga sekretet e jetëgjatësisë së këtij plazhi është pushimi që mund të bëni pas drekës, pas së cilës ju mund të shijoni plazhin e hotelit për të patur një eksperiencë unike gjatë qëndrimit tuaj. Një shëtitje përgjatë shëtitores në bregdet, është mënyra perfekte për të shijuar pamjet piktoreske të qytetit bregdetar.

Pse të zgjidhni SUN HOTEL?

 • Ambjent i këndshëm, ingredientë të freskët, Shefa të shkëlqyer kuzhine
 • Privatësi absolute
 • Shërbim i personalizuar
 • Plazh privat
 • Dhoma të dizenjuara me detajet më moderne
 • Zgjedhja ideale për pushime të paharrueshme

Fasilitetet

 • Parkim Privat
 • Bar/ Restorant
 • Ashensor
 • Shërbim në dhomë
 • 64 dhoma standarde, 14 dhoma superiore, 14 suita dhe 2 suita presidenciale
 • WiFi falas në të gjithë hotelin
 • Tryezë pune në çdo dhomë
 • Mini-Kasafortë
 • Ajër i kondicionuar me kontroll individual
 • Telefon
 • TV Satelit
 • Tharëse Flokësh
 • Minibar

Location

2024-05-30
22.3°C

Location
Hotel As Durres
Rr. Kompleksit, Plepa-Golem, DurrësAlbania
Hotel Horizont
No.3, Rruga Porta e Detit 2008, DurrësAlbania
Hotel Sun
Rruga Agaveve, DurrësAlbania
Hotel Belmondo
Rruga Pavaresia 193, Durrës 2008Albania
Hotel AS Tirana
Rruga Reshit Petrela, TiranëAlbania