Momente Romantike

Bëjeni shëndetin përparësinë tuaj!
Lëreni veten tuaj në duart e specialistëve tanë të cilët me ndihmën e pajisjeve tona të teknologjisë më të fundit në botën e bukurisë dhe estetikës, do kujdesen që të relaksoheni dhe të merrni të gjitha trajtimet për të cilat aq shumë keni nevojë.Trajtimet SPA
Ju duhet të rezervoni masazhin shërues tibetian për relaksim të thellë, harmonizimin e trupit dhe mendjes, çlirimin e ndjenjave, heqjen e stresit ose dhimbjen dhe privimin e gjumit.

Banjo Turke
Ejani dhe ndjeni efektet e relaksimit të thellë dhe lehtësimit të stresit të një banjo turke në ambientet SPA të hoteleve tona Shërbime Estetike
Lëreni veten në duart e terapistëve tanë. Lëkura juaj do të pastrohet butësisht përmes një masazhi me një përzierje freskuese gëlqereje dhe xhenxhefili. Më pas, lëkura do të trajtohet me një banjë aromatike dhe ushqyese që do të relaksojë të gjitha shqisat tuaja. Relaksimi i plotë vijon pasi trajtimi përfundon me një masazh aromatik të plotë të trupit që do të largojë të gjithë stresin dhe tensionin tuaj.

Detox
Pastroni dhe ushqeni trupin tuaj me lëng të freskët Aloe Vera. Lëngu ndihmon në detoksifikimin natyror të trupit tuaj. Ne do ta përfundojmë trajtimin me një infuzion të çajit bimor, i cili stimulon detoksifikimin dhe rigjenerimin e plotë të trupit. “Girls Night”
Koha për t'u bashkuar për aventurat e radhës me shoqet tuaja. Kombinim i personalizuar i trajtimeve sipas zgjedhjes suaj.

Suita Private
Shijoni pushimet tuaja në Suitat tona SPA në dhomat me avull, sauna dhe shumë më tepër ...

Hotels